Connect with us

Polska

Donald Tusk i Grzegorz Schetyna wezmą udział w marszu Koalicji Europejskiej

Dodano

dnia

Fot. Wikimedia/EPP

Donald Tusk oraz Grzegorz Schetyna będą jednymi z uczestników marszu „Polska w Europie”, który odbędzie się w sobotę w Warszawie. 

„Pójdziemy razem z Donaldem i z Rafałem. Z Kasią, Małgosią i z Basią. Z Władkiem i z Włodkiem. I z Tobą” – napisał Grzegorz Schetyna na Twitterze wymieniając imiona liderów Koalicji Europejskiej.

Wcześniej potwierdzona została zaś informacja, że w wydarzeniu udział weźmie szef Rady Europejskiej, Donald Tusk.

Marsz „Polska w Europie” organizowany jest przez środowiska związane z PO od 2016 roku. Jego trasa wiedzie od pl. Bankowego w Warszawie do pl. Konstytucji. Organizatorzy zgłosili zgromadzenie na 50 tysięcy osób. „Spotkajmy się w Warszawie, żeby zamanifestować jak ważna dla nas jest obecność Polski w Unii Europejskiej!” – zapraszają na wydarzenie przedstawiciele Koalicji Europejskiej.

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.