Connect with us

Polska

Dyskusja pod wpisem Krystyny Pawłowicz. Posłanka stwierdziła, że w Sejmie jest „smród nie do zniesienia”

Dodano

dnia

Wikimedia/Adrian Grycuk

Krystyna Pawłowicz, posłanka Prawa i Sprawiedliwości, zamieściła w serwisie Twitter wpis, w którym stwierdziła, że podczas wizyty w Sejmie dało się odczuć „smród nie do zniesienia”. Pod tweetem natychmiast zaroiło się od komentarzy internautów.

„Przed chwilą byłam w Sejmie. Na antresoli, w miejscu dla prasy i w korytarzu głównym na parterze trudny do zniesienia smród. Zapytana o to pani z TVN powiedziała, że też czuje, ale to „od farby, bo gdzieś coś malowano”. Ale nigdzie prac malarskich nie było…” – napisała Pawłowicz.

Część komentujących odczytała wpis posłanki jako aluzję do trwającego w Sejmie protestu osób niepełnosprawnych oraz ich opiekunów.

Cały wątek znajdą państwo W TYM MIEJSCU.

Wpis posłanki Pawłowicz komentowali również dziennikarze. Wśród nich m.in. Patryk Michalski z RMF FM.

Źródło:
Twitter

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.