Connect with us

Polska

Brudziński: zatrzymano mężczyznę podejrzanego o ugodzenie nożem byłego prezydenta Siedlec

Dodano

dnia

fot. Kancelaria Sejmu - Krzysztof Białoskórski

Joachim Brudziński, szef MSWiA, poinformował, że policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o ugodzenie nożem byłego prezydenta Siedlec, Wojciecha Kudelskiego.

Joachim Brudziński poinformował, że policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o atak na byłego prezydenta Siedlec a obecnie radnego PiS, Wojciecha Kudelskiego. Polityk został ugodzony nożem w poniedziałek rano i trafił na stół operacyjny.

„Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę podejrzanego o ugodzenie nożem wieloletniego prezydenta Siedlec, a dziś radnego PiS Wojciecha Kudelskiego” – napisał Joachim Brudziński na Twitterze.

Wojciech Kudelski, były prezydent Siedlec, został zaatakowany w poniedziałek rano. Polityka ugodził nożem nieznany napastnik. „Były prezydent Siedlec został zaatakowany ostrym narzędziem. Został przewieziony do Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach. Znajduje się pod opieką lekarzy” – powiedziała w rozmowie z serwisem gazeta.pl Aleksandra Calik z Zespołu Prasowego Komendy Policji w Radomiu.

Wojciech Kudelski został natychmiast przewieziony do szpitala. Tam poddano go operacji, ponieważ – jak przyznawali lekarze – obrażenia, które odniósł polityk zagrażały jego życiu oraz zdrowiu. Na ten moment stan Kudelskiego stabilizuje się.

Czytaj także: Były prezydent Siedlec ugodzony nożem. Jest w szpitalu

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.