Connect with us

Polska

Joanna Mucha: jeżeli na jesieni wygra PiS, następne uczciwe wybory będziemy mieli za dekadę

Dodano

dnia

Joanna Mucha/Fot. Platforma Obywatelska/CC BY 2.0/Flickr
Joanna Mucha/Fot. Platforma Obywatelska/CC BY 2.0/Flickr

Joanna Mucha, posłanka Platformy Obywatelskiej, gościła w programie Onet Rano prowadzonym przez Jarosława Kuźniara. Podczas rozmowy wyraziła obawę, iż w przypadku zwycięstwa PiS w wyborach na jesieni, kolejne uczciwe wybory mogą odbyć się dopiero za dekadę.

Joanna Mucha w rozmowie z Jarosławem Kuźniarem wyraziła swoje zaniepokojenie faktem, iż PiS może zwyciężyć w nadchodzących wyborach. Jej zdaniem w przypadku triumfu partii Jarosława Kaczyńskiego następne uczciwe wybory mogą się odbyć dopiero za dekadę.

„Jeżeli PiS jesienią wygra wybory, to następne uczciwe wybory, przeprowadzone zgodnie z regułami naszego świata, naszej cywilizacji, będziemy mieli za dekadę. To znaczy, nie można mówić o równym i prawidłowo przeprowadzonym procesie wyborczym, jeżeli nie będzie wolnych mediów. A wolnych mediów nie będzie jeżeli jesienią wygra PiS” – powiedziała Mucha.

„Jeśli PiS wygra jesienią, w co nie wierzę, bo Polacy są mądrzy, ale jeśli wygrają, to nie będzie normalnego procesu wyborczego” – uważa posłanka Platformy Obywatelskiej.

Źródło:
Onet Rano

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.