Connect with us

Polska

Nie żyje Jolanta Szczypińska. Posłanka PiS zmarła w wieku 61 lat

Avatar

Dodano

dnia

Jolanta Szczypińska, posłanka Prawa i Sprawiedliwości, zmarła w nocy z piątku na sobotę. Wcześniej polityk trafiła do szpitala w wyniku powikłań po zabiegu neurologicznym. Miała 61 lat.

Jolanta Szczypińska zmarła w nocy z piątku na sobotę. Informację o śmierci posłanki potwierdził poseł Prawa i Sprawiedliwości, Jan Mosiński.

Śmierć posłanki partii rządzącej skomentowała rzecznik ugrupowania, Beata Mazurek.

– To przykra i smutna informacja, która z pewnością dotknie nie tylko nas, jako członków Prawa i Sprawiedliwości, ale także wielu ludzi, których znała bezpośrednio i pośrednio – chociażby przez portale społecznościowe. Wiedzieliśmy, że jest ciężko, ale nie myśleliśmy, że tak to się skończy. Będziemy ją zawsze wspominać i pozostanie w naszej pamięci – powiedziała.

Jolanta Szczypińska nie żyje

Jolanta Szczypińska trafiła do szpitala pod koniec listopada. Według informacji przekazywanych przez jej partyjnych kolegów posłanka zmagała się z powikłaniami po zabiegu neurologicznym. Nie ujawniano stanu jej zdrowia, jednak wnioskując po wpisach innych polityków PiS, którzy prosili o modlitwę w jej intencji, można uznać, iż sytuacja była niepokojąca.

Kilka lat temu Jolanta Szczypińska chorowała na raka. Dziennikarze wp.pl ustalili jednak, że jej pobyt w szpitalu nie był związany z nawrotem choroby nowotworowej.

Fot. YouTube/Telewizja Republika screen

Źródło:
WP.PL, Twitter
Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.