Connect with us

Transmisje

Konwencja programowa Prawa i Sprawiedliwości #NowaArenaProgramowa

Dodano

dnia

W Warszawie odbyła się konwencja PiS, w trakcie której zostały przedstawione nowe propozycje programowe.

– To będzie, myślę, w bardzo ciekawym formacie, chyba dotychczas niespotykanym w naszym kraju, ciekawym formacie zorganizowana konwencja, podczas której zaprezentujemy zarówno podsumowanie ostatnich lat. Będą też wyznaczone przez naszych liderów cele na przyszłość. Będzie kilka takich wystąpień, które będą miały z jednej strony charakter podsumowania, a z drugiej będą stwarzały perspektywę na kolejne miesiące

– zapowiadał Tomasz Poręba w rozmowie z Piotrem Witwickim w programie „Wydarzenia i opinie” na Polsat News.

Źródło:
Prawo i Sprawiedliwość/Facebook

Polityka, historia i społeczeństwo | Redaktor SejmLog Media. "Adhibe rationem difficultatibus" – W trudnościach odwołuj się do rozumu.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.