Connect with us

Transmisje

Kongres założycielski partii „Wiosna”

Dodano

dnia

„Jesteśmy Wiosną, bo Polska musi wybudzić się z zimowego snu i zacząć regenerację naszej wspólnoty. bo Polsce potrzeba rozkwitu, a nie rozgrzebywania zeszłorocznego śniegu. bo wiosną robi się porządki, by cieszyć się światem dookoła. bo wiosną budzimy się do życia i zaczynamy się uśmiechać. bo wiosna nie wyklucza – wiosną wszystkim jest cieplej” – piszą na stronie twórcy partii „Wiosna”.

Program „Wiosny” Roberta Biedronia

Partia Roberta Biedronia Wiosna na kongresie założycielskim obiecała m.in. minimalną emeryturę w wysokości 1600 zł i objęcie programem 500 plus także pierwszego dziecka. Na ich sfinansowanie potrzeba około 35 mld zł. Środki te Wiosna zamierza zdobyć między innymi poprzez likwidację IPN, Wojsk Obrony Terytorialnej i Polskiej Fundacji Narodowej. Według wyliczeń partii Roberta Biedronia, najbardziej kosztowną propozycją będzie gwarantowana minimalna emerytura na poziomie 1600 zł. Łączny koszt postulatu to 12,9 mld zł.

Źródło:
Robert Biedroń/Facebook
Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.