Connect with us

Polska

Leszek Miller: w majowych wyborach powiedzieć NIE próbom niszczenia UE

Dodano

dnia

Leszek Miller/fot. Sojusz Lewicy Demorkatycznej/sld.org.pl
Leszek Miller/fot. Sojusz Lewicy Demorkatycznej/sld.org.pl

Leszek Miller, kandydat SLD do Parlamentu Europejskiego, zabrał głos ws. Koalicji Europejskiej. Jej powstanie były premier porównał do wydarzeń z 2003 roku, gdy odbyło się referendum ws. przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

„Koalicja Europejska jest odtworzeniem koalicji obywatelskiej, która wygrała referendum akcesyjne w czerwcu 2003 roku. Wtedy 13,5 mln Polek i Polaków powiedziało TAK Europie” – napisał Leszek Miller.

„W majowych wyborach trzeba powiedzieć NIE próbom niszczenia UE i zamiarom wyprowadzania z niej Polski” – dodał w dalszej części swojego wpisu.

Leszek Miller wystartuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego z list Koalicji Europejskiej. Podczas niedawnej Rady Krajowej SLD ujawniono, iż były premier otrzyma drugie miejsce w okręgu wielkopolskim. „Jedynką” jest tam przedstawicielka PO, również była premier, Ewa Kopacz.

Czytaj także: Rada Krajowa SLD zatwierdziła kandydatki i kandydatów w wyborach do Parlamentu Europejskiego

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.