Connect with us

Polska

Reporter Mediów Narodowych nie otrzymał odpowiedzi od Aleksandry Dulkiewicz. Pytał „kiedy debata?”

SejmLog

Dodano

dnia

Fot. Twitter/Media Narodowe

Michał Murgrabia, redaktor Mediów Narodowych, postanowił zapytać Aleksandrę Dulkiewicz, kandydatkę na prezydenta Gdańska, o to, kiedy ta przystąpi do debaty. Warto przypomnieć, iż oprócz niej o ten urząd ubiegają się Grzegorz Braun oraz Marek Skiba.

Na profilu mediów społecznościowych Mediów Narodowych opublikowane zostało nagranie, na którym Michał Murgrabia, redaktor wspomnianego medium, próbuje porozmawiać z Aleksandrą Dulkiewicz. Dziennikarz chce dowiedzieć się, czy kandydatka na prezydenta Gdańska weźmie udział w debacie z Grzegorzem Braunem oraz Markiem Skibą, którzy również ubiegają się o ten urząd.

Murgrabia szedł krok w krok za kandydatką i stawiał jedno pytanie: „kiedy debata?” – słyszymy, co chwilę. Dulkiewicz nie zamierzała jednak odpowiadać. Ani razu nie odpowiedziała na pytanie, które zadawał redaktor narodowej telewizji.

Na nagraniu widzimy, iż towarzyszący jej mężczyzna próbował powstrzymać reportera, jednak podkreślał, że te debata jest kwintesencją demokracji, w związku z czym kandydatka powinna udzielić odpowiedzi na zadane pytanie.

Pod nagraniem znalazło się mnóstwo opinii. Często odmiennych.

Czytaj także: Kandydaci na prezydenta Gdańska zaprezentowali spoty wyborcze [WIDEO]

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.