Connect with us

Polska

Piotr Misiło chce wiedzieć, ile podsłuchów założono w latach 2015-2018. Złożył zapytanie

Dodano

dnia

Piotr Misiło/fot. Kancelaria Sejmu/Rafał Zambrzycki
Piotr Misiło/fot. Kancelaria Sejmu/Rafał Zambrzycki

Piotr Misiło, poseł klubu Platforma Obywatelska-Koalicja Obywatelska, złożył zapytania do kilku ministerstw. Chce dowiedzieć się, ile podsłuchów założono w latach 2015-2018.

Piotr Misiło złożył zapytania do trzech ministerstw: Spraw Wewnętrznych i Administracji, Obrony Narodowej oraz Sprawiedliwości. Polityk domaga się ujawnienia liczy założonych podsłuchów w latach 2015-2018. Misiło, w swoim wpisie na Twitterze dodaje również, że podobne zapytanie złożył także do Koordynatora Służb Specjalnych.

Misiło twierdzi, że zapytanie złożył, w związku z krążącymi po sejmowych korytarzach plotkami na temat liczby założonych podsłuchów. „Zwróciłem się dzisiaj do czterech ministerstw z zapytaniami w sprawie liczby założonych podsłuchów w latach 2015 – 2018 to jest do: @MSWiA_GOV_PL @MON_GOV_PL @MS_GOV_PL oraz Koordynatora Służb Specjalnych. Wieść po korytarzach sejmowych niesie, że ta ilość jest zatrważająca” – napisał Piotr Misiło.

Czytaj także: Kaja Godek o 500+: to kiełbasa wyborcza

 

Źródło:
Twitter

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.