Connect with us

Polska

Polityk PSL: PiS rozkręca pedopolitykę

Dodano

dnia

Marek Sawicki/Fot. EPP Group in the European Parliament/CC BY 2.0/Flickr
Marek Sawicki/Fot. EPP Group in the European Parliament/CC BY 2.0/Flickr

Marek Sawicki, wiceprzewodniczący Klubu Parlamentarnego PSL-UED odniósł się na profilu społecznościowym do wypowiedzi polityków Prawa i Sprawiedliwości, którzy zapowiadają walkę z promowaniem ideologii LGBT.

Zdaniem byłego ministra rolnictwa i rozwoju wsi, PiS próbuje „rozkręcić pedopolitykę”, by odwrócić uwagę od realnych pomysłów na wybory do Parlamentu Europejskiego.

„Dzień dobry, dziś niedziela nie samym seksem I LGBT, człowiek żyje, jeśli wierzysz idź do kościoła pomódl się, zjedz obiad, poczytaj i koniecznie wyjdź na spacer, choć pogoda niekoniecznie sprzyja. Czy my w Polsce potrafimy jeszcze normalnie żyć? Jest wiele ważniejszych spraw”

–napisał Marek Sawicki.

„Doświadczenia Kaczyńskiego i Pawłowicz w tej sprawie są bezcenne, coraz więcej młodych z tych doświadczeń korzysta, dlatego mimo 500+ demografia spada. Kolejny PiSsukces”

– ocenił w rozmowie na Twitterze.

Sawicki: PiS rozkręca pedopolitykę odwracając dyskusję o eurowyborach

„PiS rozkręca pedopolitykę, skutecznie wciągając w to polityków, publicystów, media i odwracając dyskusję o eurowyborach, i propozycjach partii na nowy kształt Europy”

– przekonywał wiceprzewodniczący PSL-UED Marek Sawicki.

Źródło:
Marek Sawicki/Twitter

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.