Connect with us

Polska

Poważny zarzut Adama Szłapki wobec otoczenia PiS. „Komuś zależy, by dzieci nie umiały zareagować na zagrożenie molestowania”

Dodano

dnia

Adam Szłapka
Fot. YouTube/Polskie Radio

Adam Szłapka, poseł Nowoczesnej, opublikował wpis w serwisie Twitter. Odniósł się w nim do kwestii edukacji seksualnej. Stwierdził, że przedstawiciele PiS bardzo się jej boją.

Adam Szłapka opublikował wpis w serwisie Twitter. Stwierdził w nim, że politycy PiS boją się edukacji seksualnej. Przy okazji postawił bardzo poważny zarzut wobec „otoczenia” partii rządzącej.

„Dlaczego PiS obsesyjnie boi się edukacji seksualnej? Odpowiedź jest prosta. Komuś z otoczenia zależy na tym by dzieci nie umiały zareagować na zagrożenie molestowania” – napisał poseł Nowoczesnej na swoim profilu społecznościowym.

Na wpis polityka zareagował dziennikarz Marcin Dobski. „Brzydko się pan bawi. Sugestia, że PiS chroni pedofilów jest obrzydliwa” – napisał komentując to, co napisał na Twitterze Adam Szłapka.

Jarosław Kaczyński na konwencji regionalnej PiS

Wczoraj w Jasionce pod Rzeszowem odbyła się konwencja regionalna PiS. Podczas niej przemawiał Jarosław Kaczyński, który zabrał głos ws. tzw. Karty LGBT.

„Trudno to nazwać wychowaniem; to nie jest wychowanie, to jest właśnie socjotechnika mająca zmienić człowieka. Co jest w jej centrum? Otóż w jej centrum jest bardzo wczesna seksualizacja dzieci. To jest nie do uwierzenia. Ja sam póki nie przeczytałem, nie mogłem w to uwierzyć, ale to ma się zacząć w okresie 0-4, czyli od urodzenia do czwartego roku życia” – powiedział prezes partii rządzącej.

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.