Connect with us

Polska

Projekt Kukiz’15 nt. ustawy 447 zdjęty z obrad Sejmu

Dodano

dnia

beata mazurek

Projekt Kukiz’15 dotyczący ustawy 447 został zdjęty z obrad Sejmu. Poinformowała o tym na konferencji prasowej rzecznik Prawa i Sprawiedliwości, Beata Mazurek.

„W związku z tym, że marszałek nie otrzymał wystarczających dokumentów, opinii do ustawy Kukiza w związku ze sprawą roszczeń, czyli słynnej sprawy związanej z ustawą 447, ten projekt został zdjęty z obecnych obrad Sejmu. Obrady Sejmu zostały skrócone. Będą trwały dwa dni” – powiedziała Beata Mazurek.

Głos ws. projektu zabrał też obecny na konferencji prasowej szef Kancelarii Premiera, Michał Dworczyk. Stwierdził on, że w ostatnich dniach „toczyła się brudna gra wokół tej problematyki”. „W tę grę wpisuje się zmiana składu delegacji rządowej Izraela, która decyzją rządu PiS została odwołana. Podobnie różne środowiska starają się w ostatniej fazie, bardzo gorącej fazie kampanii politycznej, wykorzystywać cynicznie tę sprawę u nas w kraju i na forum międzynarodowym” – powiedział.

Szerzej o projekcie Kukiz’15 na temat ustawy 447 pisaliśmy w linku, który znajdą państwo poniżej.

Czytaj więcej: Sejm rozpatrzy projekt Kukiz’15 ws. ustawy 447

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.