Connect with us

Europa i Świat

Putin o mundialu: Mity oraz uprzedzenia zostały zniszczone

Paweł Jaworski

Dodano

dnia

Władimir Putin/Wikimedia Commons 4.0/kremlin.ru
Władimir Putin/Wikimedia Commons 4.0/kremlin.ru

Prezydent Władimir Putin skomentował Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. „Mity oraz uprzedzenia zostały zniszczone” – podkreślał.

– Cieszymy się, że podobały im się nasza gościnność i otwartość, przyroda, kultura oraz tradycje naszego wielkiego kraju. Cieszymy się, że wszyscy widzieli to na własne oczy i że mity oraz uprzedzenia zostały zniszczone

– podkreślił polityk.

Według danych, przy okazji rozgrywanego w Federacji Rosyjskiej mundialu, kraj odwiedziło 3 miliony kibiców. Impreza okazała się sukcesem, stąd wyraźne zadowolenie prezydenta.

 

Władimir Putin: Jesteśmy dumni

– Puchar Świata w Rosji dobiega końca. Jesteśmy dumni z tego, co udało się nam zrobić dla fanów tego wspaniałego sportu. My, cały kraj, czerpiemy ogromną przyjemność z komunikowania się z futbolem, ze światem piłki nożnej, z fanami, którzy przybyli do nas z całego świata. Jestem pewien, że nasi przyjaciele z Kataru będą mogli gościć Mistrzostwa Świata FIFA w 2022 roku na tym samym wysokim poziomie. Oczywiście jesteśmy gotowi podzielić się doświadczeniami, które mamy z organizacją Pucharu Świata bieżącego roku, z naszymi przyjaciółmi w Katarze

– mówił Władimir Putin.

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.