Connect with us

O nas

Rozbudowujemy zespół SejmLoga

Dodano

dnia

Rozbudowujemy zespół SejmLoga. Poszukujemy osób mających czas i chęci pomocy w rozwoju portalu informacyjnego SejmLog.pl

 

Ogłaszamy nabór:

REDAKTORÓW WPISÓW INFORMACYJNYCH

Śledzisz SejmLoga? Podoba Ci się nasz styl dziennikarstwa informacyjnego pozbawionego opiniowania i wyrażeń wywołujących jednoznaczne skojarzenia pozostawiające odbiorcę z oczekiwanym przez wydawcę wrażeniem? Nie lubisz mediów używających nagłówków „skandal, szok, dramat, zobacz memy?”. Uważasz, że w XXI wieku zawód dziennikarza nie musi wiązać się z propagandą i ostracyzmem społecznym? Świetnie – masz okazję nam pomóc i sam wziąć udział w rozwoju SejmLoga!

Wymagania: Zrozumienie i popieranie idei dziennikarstwa informacyjnego SejmLoga. Mile widziane doświadczenie redaktorskie, dobre pióro, dbałość o szczegóły i stylistykę. Konieczna znajomość wordpressa i narzędzi edycji tekstu. Samodzielność, uczciwość i terminowość wykonywania zadań będzie dla nas ważniejsza niż ogólna dyspozycyjność. Nie narzucamy zobowiązań, liczymy na wywiązywanie się z własnych.

 

ASYSTENTÓW/OPERATORÓW STREAMINGU TRANSMISJI NA ŻYWO

Transmisja audio/video na żywo jest tzw. źródłem doskonałym – brak w niej edycji, cięć czy wycinania zdań z kontekstu – świadomość odbiorcy że to na SejmLogu zawsze znajdzie transmisję z posiedzeń Sejmu, komisji sejmowych czy innych ważnych wydarzeń politycznych to jest i będzie jedna z silniejszych stron SejmLoga i składnik jego marki.

Cykliczność i planowość takich transmisji wymaga jednak sporych poświęceń ze strony naszego zespołu, zarówno od strony sprzętowej (wymagania techniczne urządzenia obsługujące tzw stream) oraz czasowej (konieczność ciągłej kontroli transmisji na wypadek zerwania połączenia, problemów z dźwiękiem itp.), stąd też poszukujemy osób posiadających sprzęt i umiejętności chętnych do pomocy bez wychodzenia z domu.

Wymagania: czas, własny sprzęt pozwalający na płynne streamowanie transmisji, stałe łącze internetowe, punktualność, mile widziana znajomość narzędzi OBS Studio.

 

Nie oczekujemy od Was CV z życiorysem. Oczekujemy znajomości i zrozumienia naszej idei.

Oczekujemy przebojowości, pewności siebie polegającej na przekonaniu, że Wasze zgłoszenie będzie dla nas wsparciem, a nie ciężarem. Przede wszystkim jednak oczekujemy kontaktu wraz z krótkim opisem waszych umiejętności i wskazaniem, dlaczego uważacie, że współpraca z nami to dobry pomysł. Każde zgłoszenie rozpatrzymy indywidualnie a wybrane osoby zaprosimy do dalszej części rekrutacji.

✅ Jako Fundacja SejmLog prowadzimy prace programistyczne nad aplikacją i portalem społecznościowo-politycznym SejmLog.pl. Równolegle rozwijamy także działalność stricte informacyjną w ramach SejmLog media – czyli oficjalnie zarejestrowanym tytułem prasowym.

✅ W swoich dotychczasowych działaniach opieraliśmy się w 100% na wpłatach od osób wspierających naszą ideę oraz na pracy wykonywanej w ramach społecznościowego wolontariatu.

 

ZGŁOŚ SIĘ – [email protected]

 

👉 Czujesz się lepiej w publicystyce? 👈
Zaprzyjaźniony portal publicystyczny.pl czeka na Twoje zgłoszenie.
Więcej TUTAJ

Racjonalny republikanin komentujący życie polityczne. W latach 2013-2016 współtworzył portal Żelazna Logika. Pomysłodawca i organizator serii wywiadów oraz oddolnych akcji społecznościowych. Fan rzetelności dziennikarskiej. Przez 11 lat jedną nogą w Irlandii, gdzie aktywnie działał w społeczności polonijnej. Pomysłodawca inicjatywy SejmLog, założyciel Fundacji SejmLog.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.