Connect with us

Manipulacje

Świerzyński o kulisach odwołanego zaproszenia TVN24. „Troszeczkę kultury, honoru”

Dodano

dnia

„Powinienem być w stacji TVN24, do której zostałem zaproszony na godzinę 18:15. Ale będąc już pod TVN-em, zadzwoniono, iż «zmienił się program» i nie będziemy dzisiaj rozmawiali na temat mojego wystąpienia z PSL-u. Okazuje się, że bębnią na mój temat aż huczy. Bez mojej obecności” – mówi w swojej wideorelacji Sławomir Świerzyński.

Był już pod budynkiem stacji, gdy powiadomiono go o rezygnacji z planowanego tematu rozmowy. Później w pełnym rozgoryczenia wideo poinformował, że w TVN24 jednak trwa rozmowa o jego odejściu z PSL. Ale bez niego. „Wypowiadają się, że jestem podły, niedobry, sprzedawczyk. Drodzy państwo z TVN-u – troszeczkę kultury, troszeczkę honoru. Przydałoby się wam.” – dodał Świerzyński.

Sławomir Świerzyński to lider zespołu Bayer Full i wieloletni członek Polskiego Stronnictwa Ludowego. Po 20 latach zrezygnował gdy PSL przystąpiło do Koalicji Europejskiej. „Nie wyobrażam sobie głosować na LGBT i lewicę” – napisał na Facebooku.

Komentatorzy pod wideo Świerzyńskiego krytykują stację i piszą, że robiła tak wielokrotnie. „To już nie pierwszy raz, gdy ten kanał oczernia różnych ludzi, później zaprasza ich do programu, po czym chwilę przed emisja twierdzi, że program się nie odbędzie” – twierdzi jeden z internautów.

2 komentarze

2 Comments

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.