Connect with us

Polska

We wtorek przed południem rekonstrukcja rządu

Dodano

dnia

Fot. Flickr/Kancelaria Premiera

RMF FM podaje, ze we wtorek przed południem nastąpi rekonstrukcja rządu. Ma to związek z faktem, iż część obecnych ministrów obejmie mandaty eurodeputowanych.

RMF FM informuje, że jutro przed południem nastąpi rekonstrukcja rządu. Dziennikarze podkreślają jednak, że są to informacje nieoficjalne.

„To wiedza nieoficjalna. Oficjalnie, rzecznik prezydenta – Błażej Spychalski – odpowiada: z uwagi na kalendarz pana prezydenta rekonstrukcja może odbyć się jutro, lub w piątek” – czytamy na portalu internetowym rozgłośni radiowej.

W ubiegłym tygodniu doszło do spotkania Andrzeja Dudy z Mateuszem Morawieckim. Rzecznik prezydenta informował wówczas, że premier przedstawił głowie państwa swoich kandydatów do objęcia poszczególnych resortów.

AKTUALIZACJA

O tym, że rekonstrukcja faktycznie nastąpi we wtorek przed południem mówiła dziś rzecznik rządu Joanna Kopcińska. W rozmowie z dziennikarzem TVP Info potwierdziła ona informacje RMF MF, jednak nie ujawniła nazwisk nowych ministrów.

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.