Connect with us

Polska

Zandberg o KE: za chwilę będzie płacz, czemu PiS wygrał wybory

Dodano

dnia

Adrian Zandberg/Fot. Partia Razem/Facebook
Adrian Zandberg/Fot. Partia Razem/Facebook

Adrian Zandberg skomentował ożywioną dyskusję, którą na polskiej scenie politycznej wywołało wystąpienie Leszka Jażdżewskiego. Lider partii Razem ocenił, iż kłótnia pomiędzy Koalicją Europejską a Prawem i Sprawiedliwością może zakończyć się źle dla tej pierwszej.

Wystąpienie Leszka Jażdżewskiego, które poprzedziło przemówienie Donalda Tuska, odbiło się w Polsce szerokim echem. Słowa, które wypowiedział redaktor naczelny „Liberte”, uznano za promocję antyklerykalizmu. Jażdżewski postanowił odnieść się do całej sprawy publikując w sieci oświadczenie dotyczące swojego wystąpienia.

„Nic nie boli tak, jak kilka słów trudnej prawdy” – napisał Jażdżewski. „To co powiedziałem na Uniwersytecie Warszawskim w wystąpieniu przewidzianym przed przemówieniem Donalda Tuska wzbudziło prawdziwy amok w prawicowym internecie” – dodał.

Czytaj więcej: Leszek Jażdżewski wydał oświadczenie po swoim przemówieniu na UW

Adrian Zandberg: Koalicja od Sasa do lasa znów się kłóci

„Koalicja od Sasa do Lasa znów się kłóci, tym razem o Kościół. Za chwilę będzie płacz, czemu PiS wygrał teoretycznie najtrudniejsze dla nich wybory” – napisał Adrian Zandberg na swoim profilu społecznościowym w serwisie Twitter.

„Może czas zrozumieć, że zaganianie ludzi o sprzecznych poglądach do jednego bloku jest bez sensu? Gra na polaryzację służy tylko PiS” – dodał lider partii Razem.

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.