Connect with us

Polska

Adrian Zandberg o zbieraniu podpisów przed wyborami do PE: jesteśmy na finiszu

SejmLog

Dodano

dnia

Fot. YouTube/Partia Razem-Lewica Razem

Adrian Zandberg, lider Partii Razem oraz przedstawiciel koalicji Lewica Razem, mówił o zbiórce podpisów przed wyborami do PE. Lewicowy polityk przyznał, że on i jego współpracownicy są już na „finiszu”.

„Będziemy walczyli o mandaty, teraz jesteśmy na ulicach w całym kraju, musimy zebrać 100 tysięcy podpisów i powoli zbliżamy się do finiszu. Nazwiska będziemy ujawniali prawdopodobnie w tym tygodniu” – powiedział Adrian Zandberg.

Lewica Razem to koalicyjny komitet lewicowych ugrupowań, które nie dołączyły do Koalicji Europejskiej. „To ważny dzień dla lewicy w Polsce. Powołujemy do życia koalicyjny komitet wyborczy Lewica Razem. Udało się! Dotrzymaliśmy słowa. Do parlamentu europejskiego wystawimy jedną, wspólną listę lewicy. Lewica Razem to wyższe pensje, niższe czynsze i bezpłatne leki. Lewica Razem to rozwiązania sprawdzone przez naszych europejskich przyjaciół w Austrii, w Holandii, w Danii. Czas na budowę europejskiego państwa dobrobytu w Polsce!” – mówił pod koniec lutego Adrian Zandberg.

W skład lewicy razem wchodzą: Partia Razem, Unia Pracy i Ruch Sprawiedliwości Społecznej Piotra Ikonowicza.

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.