Connect with us

Polska

Szefernaker (PiS) o „ACTA 2”: będziemy implementować tak, aby wątpliwości były rozwiewane na rzecz słabszych w Internecie

SejmLog

Dodano

dnia

Fot. Flickr/MSWiA

Paweł Szefernaker, polityk PiS oraz wiceszef MSWiA, był dziś jednym z gości programu „Woronicza 17”. Podczas rozmowy mówił m.in. o sposobie implementacji przez polski rząd dyrektywy o jednolitym rynku cyfrowym zwanej „ACTA 2”.

Paweł Szefernaker, poseł PiS, zabrał głos ws. dyrektywy o jednolitym rynku cyfrowym. Polityk mówił o sposobie implementacji nowego prawa w internecie. „Dopisaliśmy do piątki (Kaczyńskiego – przyp. red.) ochronę wolności w sieci podczas implementacji dyrektywy. Dlaczego? Bo jesteśmy przekonani, że ta piątka rozwijająca programy społeczne, dające pełną wolność ekonomiczną, dopisujemy kolejną wolność, takiej implementacji, która gwarantuje, że jeśli wygramy wybory i będziemy dyrektywę wprowadzać, to, żeby wątpliwości były rozwiewane na rzecz słabszych w Internecie” – powiedział.

Wcześniej o tym samym sposobie implementacji mówił prezes PiS, Jarosław Kaczyński. „Mamy dwa lata na implementację tych przepisów. Prawo i Sprawiedliwość dokona takiej implementacji, że wolność będzie zachowana. Bo Prawo i Sprawiedliwość jest partią wolności” – powiedział lider partii rządzącej.

Czytaj także: Jarosław Kaczyński na temat ACTA2: Wolność będzie zachowana

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

Najnowsze komentarze

WESPRZYJ NAS

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.