Connect with us

Polska

Ambasador Niemiec złożył Polakom życzenia z okazji 15. rocznicy wejścia do Unii Europejskiej

SejmLog

Dodano

dnia

Rolf Nikel, ambasador Niemiec w Polsce, złożył naszym rodakom życzenia z okazji 15. rocznicy wejścia do Unii Europejskiej.

Rolf Nikel, ambasador Niemiec w Polsce, złożył mieszkańcom naszego kraju życzenia z okazji 15. rocznicy wejścia do Unii Europejskiej. „Złożyłem Polsce i jej Obywatelom najlepsze życzenia z okazji 15. rocznicy wejścia do Unii Europejskiej! To wspaniała rocznica i niesamowity czas dla Europy. Razem możemy więcej!” – napisał na Twitterze dyplomata.

Nikel opublikował także kolejny post, w którym pokazał fotorelację ze swojego pobytu na polsko-niemieckiej granicy „o północy w 15. rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej”. „Wiele dla mnie i dla nas wszystkich znaczy. W imieniu ludzi po obu stronach tej granicy dziękuję za ogromny sukces europejskiej integracji i polskie członkostwo!” – napisał ambasador Niemiec w naszym kraju.

Czytaj także: Mateusz Morawiecki prezentował w Łodzi program kolejowy CPK [WIDEO]

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

Najnowsze komentarze

WESPRZYJ NAS

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.