Connect with us

Polska

Kraków: rozmowa Jarosława Kaczyńskiego z niepełnosprawną kobietą [WIDEO]

SejmLog

Dodano

dnia

Jarosław Kaczyński/fot. Krzysztof Białoskórski/Kancelaria Sejmu
Jarosław Kaczyński/fot. Krzysztof Białoskórski/Kancelaria Sejmu

Jarosław Kaczyński gościł w Krakowie, gdzie uczestniczył w spotkaniu wyborczym przez wyborami do Parlamentu Europejskiego. Po zakończeniu wydarzenia w dyskusję z prezesem PiS weszła niepełnosprawna kobieta.

„Wszystkie grupy społeczne usiłujecie zaspokoić, ale tej, która ma najmniejszą siłę przebicia, bo niepełnosprawni mają najmniejszą siłę przebicia i nacisku, jakoś nie. Czy jest na to jakiś pomysł?” – powiedziała do Jarosława Kaczyńskiego niepełnosprawna kobieta.

Szef partii rządzącej wszedł w dyskusję z kobietą. Wspominał m.in. o dodatkach dla opiekunów osób niepełnosprawnych. Mówił również o trzynastej emeryturze, którą otrzymają emeryci oraz renciści. „Nie jesteśmy w stanie wszystkiego załatwić” – powiedział Jarosław Kaczyński i dodał, że chciałby zwiększyć nakłady na niepełnosprawnych.

Rozmowa, którą Jarosław Kaczyński przeprowadził z kobietą została zarejestrowana przez kamery. Internauci zamieścili w sieci jej fragment.

Czytaj także: Mateusz Morawiecki prezentował w Łodzi program kolejowy CPK [WIDEO]

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.