Connect with us

Polska

Andruszkiewicz: „Zorganizuję tysiące młodych ludzi, zablokujemy powrót Tuska”

Dodano

dnia

Adam Andruszkiewicz/fot.Marek Gierasimiuk

Poseł koła Wolni i Solidarni rzuca wyzwanie przewodniczącemu Rady Europejskiej. Donald Tusk gościł w programie Andrzeja Morozowskiego na antenie TVN24, gdzie nie wykluczył powrotu do krajowej polityki.

Poseł Adam Andruszkiewicz zapowiada, że zorganizuje „tysiące młodych ludzi” i wraz z nimi zablokuje powrót Donalda Tuska. Według jednego z najmłodszych polityków w Sejmie RP, przewodniczący Rady Europejskiej nie ma czego szukać w krajowej polityce po tym, „co złego zrobił Polakom”.

„Na pewno na emeryturę nie pójdę. W 2019 tak, będę tutaj i niech nikt nie myśli, że będę oglądał wyłącznie telewizję czy grał w piłkę z wnukami, chociaż z całą pewnością będę o tym pamiętał. Nie będę dzisiaj formułował żadnych scenariuszy. Mam nadzieję, że nie będzie potrzeby żądnych akcji ratunkowych. Wszystko będzie zależało od sytuacji” – mówił Tusk o powrocie do kraju po zakończeniu kadencji.

 

Andruszkiewicz rzuca wyzwanie Tuskowi

„Panie Tusk, za wszystko Pan złego zrobił Polakom – osobiście panu obiecuję, że zmobilizuję tysiące młodych ludzi w Polsce – a także tych, którzy przez złodziejskie rządy PO zostali wypchnięci na Zachód – aby NIGDY nie odzyskał Pan władzy w naszej Ojczyźnie. Także żadnych marzeń!” – napisał na swoim profilu poseł Andruszkiewicz.

Andruszkiewicz: policzymy się jeszcze tej wiosny

„Po moim apelu, że zorganizuję młode pokolenie aby zablokować powrót Tuska do władzy – mój profil zaatakowały setki fejk kont opozycji totalnej. Waszą „siłą” są fejk konta. Ja natomiast, zorganizuję setki młodych ludzi, którzy będą realną siłą. Policzymy się jeszcze tej wiosny” – zapowiedział polityk na swoim profilu społecznościowym.

Tusk: PiS nie jest na wieki wieków

„Będę robił wszystko, żeby Polska nie ucierpiała, szczególnie w tych dyskusjach budżetowych. Chciałbym żeby w Brukseli wszyscy uznali, że warto dalej w Polskę inwestować, że nie warto Polski skreślać, żeby potraktować te kłopoty z jakimi mamy do czynienia, jako sezonowe. PiS nie jest na wieki wieków, powiem tak brutalnie” – podkreślił Donald Tusk.

Więcej o wywiadzie przewodniczącego Rady Europejskiej oraz jego planach na przyszłość, możecie Państwo przeczytać TUTAJ.

Źródło:
Adam Andruszkiewicz/Twitter

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.