Connect with us

Polska

Danuta Huebner do Andrzeja Halickiego: zrywając moje materiały wyborcze postępuje Pan nieuczciwie [FOTO]

Dodano

dnia

Fot. YouTube/Central European University

Danuta Huebner, kandydatka do Parlamentu Europejskiego z list Koalicji Europejskiej, zwróciła się do innego kandydata KE, Andrzeja Halickiego. Stwierdziła, że ten zrywa jej materiały wyborcze.

Danuta Huebner opublikowała wpis na Twitterze. Zwróciła się w nim Andrzeja Halickiego, kandydata do Parlamentu Europejskiego. Halicki, podobnie jak Huebner, ubiega się o mandat europosła startując z list Koalicji Europejskiej.

Huebner oskarża Halickiego, iż ten zerwał jej materiały wyborczy, a następnie zawiesił swój. Na dowód opublikowała dwie fotografie. „Panie Andrzeju Halicki, nie ma Pan decyzji ZDM na ten wiadukt. Sukces w polityce, szczególnie europejskiej, można osiągnąć jedynie uczciwością” – napisała Danuta Huebner na swoim profilu społecznościowym.

„Zrywając moje materiały wyborcze i wieszając swoje, postępuje Pan nieuczciwie i bezprawnie. Proszę ponownie zawiesić mój banner” – dodała. W swoim wpisie Danuta Huebner oznaczyła lidera PO, Grzegorz Schetynę. Zrobiła to, aby przewodniczący opozycyjnej partii odniósł się do całej sprawy. Ten, jak na razie, głosu nie zabrał.

Czytaj także: Władysław Kosiniak-Kamysz domaga się reakcji rządu ws. doniesień amerykańskich mediów

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.