Connect with us

Polska

Jacek Wilk odwiedził Roberta Biedronia na spotkaniu wyborczym [WIDEO]

Dodano

dnia

Fot. YouTube/Jacek Wilk

Jacek Wilk, „jedynka” Konfederacji na Śląsku, postanowił odwiedzić spotkanie wyborcze Roberta Biedronia w Gliwicach. Tematem dyskusji, w której uczestniczył poseł, była kwestia polskiej energii opartej na węglu.

Jacek Wilk zamieścił w sieci nagranie, na którym pokazał swoją wizytę na wyborczym spotkaniu Roberta Biedroń. Poseł udał się tam, aby przedstawić swoją propozycję dotyczącą polskiej energetyki opartej na węglu. Wilk uważa, że za pomocą najnowszych technologii można przetwarzać węgiel, w taki sposób, aby uzyskiwać z niego wodór.

Poseł miał możliwość przedstawienia swojej koncepcji podczas spotkania wyborczego Roberta Biedronia. Lider Wiosny udzielił mu głosu, a kandydat Konfederacji przez dobre kilka minut przemawiał przez mikrofon.

Po wystąpieniu Wilka na sali odbyło się głosowanie na temat słuszności prezentowanej jego koncepcji. Kilka osób ją poparło, jednak znaczna część się wstrzymała. Robert Biedroń stwierdził, że ich decyzją związana był ze zbyt małą ilością informacji.

Nagranie mogą państwo obejrzeć poniżej.

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.