Connect with us

Polska

Jarosław Kaczyński w Gdańsku: realizowany jest plan odbudowy polskich stoczni

Dodano

dnia

Fot. Twitter/PiS

Jarosław Kaczyński gościł dziś w Gdańsku, gdzie wspólnie z Anną Fotygą wygłosił oświadczenie dla mediów. Podczas swojej wizyty na Pomorzu lider PiS mówił m.in. o planie odbudowy polskich stoczni.

„Będziemy rozmawiać o tym, co dzisiaj jest dla polskiego życia publicznego najważniejsze. Tzn. o tym by polscy obywatele, Polacy uczestniczyli w tych wyborach. Bardzo ważne jest to, by ta frekwencja, która zwykle jest bardzo niska, tym razem była znacząco wyższa. Będziemy o to bardzo zabiegać i oczywiście o poparcie dla naszej partii” – mówił Jarosław Kaczyński podczas swojego wystąpienia.

„Realizowany jest plan odbudowy polskich stoczni. Polska żegluga zaczyna przynosić zyski. Prawdziwy, czynny kontakt z morzem jest istotny dla rozwoju gospodarki” – powiedział Jarosław Kaczyński.

„Chcemy rozwijać naszą gospodarkę w oparciu o morze i rozwój portów” – dodała europosłanka Anna Fotyga.

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.