Connect with us

Polska

Joachim Brudziński: każdy głos oddany na Konfederację będzie zmarnowany

Dodano

dnia

fot. Kancelaria Sejmu - Krzysztof Białoskórski

Joachim Brudziński, szef MSWiA oraz kandydat PiS w wyborach do Parlamentu Europejskiego, gościł na antenie Polskiego Radia 24. Podczas rozmowy przyznał, że każdy głos oddany na Konfederację KORWiN Braun Liroy Narodowcy, będzie w jego ocenie głosem zmarnowanym.

„Jeżeli komukolwiek z was, czy waszym znajomym chodziło po głowie, czy zastanawialiście się państwo, czy nie zdywersyfikować swojego poparcia dla prawicy, czy nie warto oddać głos na nich, to będzie to zmarnowanie głosu” – powiedział Joachim Brudziński na antenie Polskiego Radia 24.

„”Każdy głos oddany na ludzi Korwina, na ludzi Winnickiego (…) będzie zmarnowaniem głosu i będą się z tego głosu cieszyć ci, którzy źle Polsce życzą w Izraelu i wszędzie na świecie, (…) to skrajne ugrupowania, bazujące na pseudopatriotycznym nurcie. Jest to osłabianie szans na utrzymanie władzy przez Prawo i Sprawiedliwość” – powiedział szef MSWiA.

Kandydat PiS do PE stwierdził również, że dzisiejsze głosowanie na Konfederację jest de facto wsparciem dla Platformy Obywatelskiej oraz całej Koalicji Europejskiej.

Czytaj także: Jarosław Kaczyński w Gdańsku: realizowany jest plan odbudowy polskich stoczni

Źródło:
Polskie Radio 24

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

2 komentarze

2 Comments

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.