Connect with us

Polska

Kreatywny spacer Scheuring-Wielgus. Posłanka pokazuje, co zamierza robić w PE [WIDEO]

Dodano

dnia

Joanna Scheuring-Wielgus/Fot. profil polityka na profilu społecznościowym Facebook
Joanna Scheuring-Wielgus/Fot. profil polityka na profilu społecznościowym Facebook

Joanna Scheuring-Wielgus opublikowała na swoim profilu społecznościowym „pierwszy kreatywny spacer”. Posłanka zaprezentowała za jego pośrednictwem, czym zamierza się zajmować w przypadku uzyskania mandatu eurodeputowanej.

„Zapraszam Was na pierwszy kreatywny spacer, w którym pokazuję co zamierzam zrobić w Parlamencie Europejskim” – napisała Joanna Scheuring-Wielgus na swoim profilu społecznościowym w serwisie Facebook.

„Klip zrealizowałam z moimi najbliższymi artystami, którzy są ze mną na mojej drodze politycznej od samego początku. Kolejny spacer wkrótce” – dodała.

Joanna Scheuring-Wielgus wystartuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego z list partii Wiosna Roberta Biedronia. „Zawsze idziemy pod prąd i nie jesteśmy politykami salonowymi (…) Zawsze ceniłam ten upór w Robercie i cieszę się, że będę miała możliwość być w grupie kilkudziesięciu osób, które startują z Wiosny do PE” – mówiła była posłanka Nowoczesnej podczas konferencji prasowej w marcu tego roku.

Posłanka wystartuje z dwójką na warszawskiej liście Wiosny Roberta Biedronia.

Czytaj także: Adrian Zandberg uderza w PiS, PO i Biedronia. Nowy spot Lewicy Razem [WIDEO]

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.