Connect with us

Polska

Adrian Zandberg uderza w PiS, PO i Biedronia. Nowy spot Lewicy Razem [WIDEO]

Dodano

dnia

Fot. YouTube/Partia Razem-Lewica Razem

Adrian Zandberg, lider partii Razem oraz koalicyjnego porozumienia Lewicy Razem, wystąpił w najnowszym spocie wyborczym ugrupowania. Zandberg uderza w nim zarówno w PiS, PO jak i Wiosnę Roberta Biedronia.

„Miliony na marketing i puste szoł. Niby zawsze ma być lepiej, a jest tak samo. Niebotyczne czynsze, upadająca ochrona zdrowia, płace daleko w tyle za unijną średnią… Masz szansę to zmienić. 26 maja zagłosuj na Lewicę Razem” – czytamy w opisie nagrania zamieszczonego na Twitterze.

W spocie, który został opublikowany w mediach społecznościowych, przedstawiono wystąpienia zarówno polityków PiS, jak i PO. „Zamiast polityki, jest spektakl. Sypią konfetti zamiast i liczą, że ludzie znów to kupią” – mówi lider Lewicy Razem, Adrian Zandberg.

„Jestem w polityce, bo chcę zmiany. Chcę Polski, w której każdy czuje się bezpiecznie. Polski, w której nie trzeba bać się o jutro” – dodaje lewicowy polityk.

„Lewica to normalna umowa o pracę, godna pensja i godna emerytura. Dlatego zlikwidujemy śmieciówki i podniesiemy płace. Lewica to tanie mieszkania, bezpłatne leki i porządna ochrona zdrowia” – zapewnia Adrian Zandberg.

Lewica Razem to koalicyjny komitet wyborczy powołany przez Partię Razem, Unię Pracy i Ruch Sprawiedliwości Społecznej na wybory do Parlamentu Europejskiego w 2019. Komitet współpracuje z paneuropejską organizacją polityczną Ruch Demokracji w Europie 2025, z którą w 2016 współpracę podjęła Partia Razem.

Czytaj także: Paweł Kukiz wzywa innych liderów do debaty ugrupowań startujących do PE

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.