Connect with us

Polska

Konwencja wyborcza Kukiz’15 [NA ŻYWO]

Dodano

dnia

W Warszawie, o godzinie 14.00 rozpocznie się konwencja wyborcza Kukiz’15, na której będą obecni nie tylko przedstawiciele ruchu, ale także zaproszeni goście. Wśród nich wicepremier Włoch, lider Ruchu 5 Gwiazd oraz lider chorwackiej partii Żywy Mur.

Kilka dni temu na profilu społecznościowym ruchu Kukiz’15 pojawił się wpis: „Mówili że nie zbierzemy podpisów Mówili że się rozpadamy Mówili że jesteśmy w koalicji z PISem Mówili że jesteśmy w koalicji z PO Mówili że fałszujemy podpisy Spójrzcie jak wielka jest nienawiść partyjnego układu PIS-PO i sprzymierzonych z nimi mediów wobec nas. Ile kłamstw byście o nas nie wymyślili nie poddamy się i będziemy budować społeczną alternatywę zdrowego rozsądku dla tej partyjniackiej patologii. My idziemy prosto…”.

Transmisja pojawi się po rozpoczęciu wydarzenia.

Źródło:
Kukiz'15/Facebook

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.