Connect with us

Polska

PR24: Andrzej Duda spotka się z Donaldem Trumpem

Dodano

dnia

Fot. Wikimedia/The White House

Andrzej Duda spotka się z Donaldem Trumpem. Taką informację podało Polskie Radio 24. Dziennikarze rozgłośni ujawnili również termin oraz miejsce spotkania prezydentów Polski i USA.

Dziennikarze Polskiego Radia 24 podali, iż Andrzej Duda i Donald Trump spotkają się ze sobą. Do rozmowy pomiędzy prezydentami Polski i USA ma dojść w czerwcu podczas wizyty tego pierwszego za Oceanem. Redaktorzy rozgłośni radiowej informują, że amerykański prezydent stawia na dobre kontakty z przedstawicielami Grupy Wyszehradzkiej, stąd chęć spotkania z prezydentem Polski.

Podczas rozmowy z Trumpem Andrzej Duda ma poruszyć m.in. kwestię budowy tzw. „Fort Trump”, czyli amerykańskiej bazy na terenie naszego kraju. Wiadomo też, że nasz prezydent chciałby podjąć temat rozbudowy wschodniej flanki NATO, w skład której wchodzi Polska.

„Kalendarz Trumpa jest niezwykle napięty, ale od naszych amerykańskich przyjaciół słyszymy, że bardzo im zależy na wizycie w Polsce. I jeśli nie jest ona jeszcze pewna, to bardzo prawdopodobna” – mówią informatorzy Polskiego Radia 24.

Nieoficjalnie mówi się, że we wrześniu 2019 roku z rewizytą miałby przylecieć Donald Trump. Póki co, nie wiadomo jednak czy to nastąpi. Jest to bowiem niepotwierdzona informacja.

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.