Connect with us

Polska

Rafał Trzaskowski odwiedził strajkujących nauczycieli

SejmLog

Dodano

dnia

Rafał Trzaskowski/Fot. Platforma Obywatelska/CC BY 2.0/Flickr
Rafał Trzaskowski/Fot. Platforma Obywatelska/CC BY 2.0/Flickr

Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy, odwiedził strajkujących nauczycieli w stolicy Polski. Włodarz stołecznego miasta podkreślił też, że Warszawa solidnie przygotowała się do protestów.

„Pracownicy oświaty zostali przez rząd PiS doprowadzeni do ostateczności – rozpoczyna się strajk nauczycieli. Warszawa robi wszystko, aby zapewnić opiekę i bezpieczeństwo uczniom, od rana pracuje sztab kryzysowy. Bieżące informacje publikujemy na http://edukacja.um.warszawa.pl” – napisał w poniedziałek rano prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski.

Następnie Trzaskowski wziął udział w konferencji prasowej, w trakcie której przekazano informacje dotyczące strajku nauczycieli w Warszawie.

Aby obejrzeć konferencję należy kliknąć w poniższe linki.

Rafał Trzaskowski odwiedził protestujących nauczycieli

Trzaskowski poinformował też, że odwiedzili nauczycieli strajkujących w placówkach oświatowych. „Warszawa solidnie przygotowała się do strajku nauczycieli. Rano odwiedziłem strajkujące szkoły, rozmawiając z nauczycielami i rodzicami, widać solidarność i zrozumienie. Byłem również w WCK – to przykład miejskiej placówki, która prowadzi bezpłatne zajęcia dla uczniów. Działamy!” – napisał włodarz stolicy.

Czytaj także: Grzegorz Schetyna wspiera strajkujących nauczycieli

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.