Connect with us

Polska

Robert Biedroń o 500+: gdybym mógł, sam bym pobierał

Dodano

dnia

Robert Biedroń/fot. profil Facebook
Robert Biedroń/fot. profil Facebook

Robert Biedroń, lider partii „Wiosna”, udzielił wywiadu „Super Expressowi”. Podczas rozmowy przyznał, że popiera program PiS 500+.

Robert Biedroń przyznał, że jest zwolennikiem programu 500+, który po wyborach w 2015 roku wprowadziło Prawo i Sprawiedliwość. Polityk przyznaje, że zna wiele rodzin, którym przyznawane przez państwo świadczenie bardzo pomogło.

„Znam mnóstwo rodzin, którym 500 plus zmieniło życie. Ja np. nie byłem na studniówce, bo w domu nie mieliśmy pieniędzy. I dziś wiem, że jeśli ktoś jest z wielodzietnej rodziny, to teraz ma szansę iść na studniówkę, jeździć na wycieczki szkolne na które ja również nie jeździłem z braku pieniędzy” – powiedział lider partii „Wiosna”.

Co ciekawe, Biedroń stwierdził, że gdybym miał taką możliwość, sam pobierałby 500+. „Jeśli mógłbym, brałbym 500+ (…) Jestem chyba zbyt zajęty, żeby mieć dziecko, a jego wychowanie to ogromna odpowiedzialność. Ale mam męża, a to jak z dzieckiem” – oświadczył były prezydent Słupska, który dziś ma zamiar wprowadzić nową jakość na polską scenę polityczną.

Czytaj także: Scheuring-Wielgus: Wierzę w Biedronia. Zawsze w niego wierzyłam

Źródło:
Super Express

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.