Connect with us

Polska

Czarzasty o tzw. „karcie LGBT” do polityków: Czego wy się boicie?

SejmLog

Dodano

dnia

Włodzimierz Czarzasty/SLD/fot. SejmLog
Włodzimierz Czarzasty/SLD/fot. SejmLog

Włodzimierz Czarzasty w programie „Śniadanie w Polsat News” stanowczo bronił podpisanej przez prezydenta Trzaskowskiego deklaracji tzw. „karty LGBT”. Zdaniem polityka SLD, należy dokładnie zapoznać się z jej treścią, bo nie ma w niej nic kontrowersyjnego.

– Kiedy PiS atakuje społeczność LGBT to jest tragedia. Pogadajmy chwilę o tym co Trzaskowski podpisał, podobne rozwiązania są w Krakowie, w Poznaniu, w Częstochowie. Czy PiS o tym wie? Tego partia Jarosława Kaczyńskiego nie nagłaśniała, ponieważ nie było kampanii wyborczej

– mówił Czarzasty.

– Poczytajmy co ten Trzaskowski podpisał. Budowa hostelu interwencyjnego dla osób skrzywdzonych z grupy LGBT, stworzenie centrum społeczno-kulturalnego, uchwalenie programu przeciwko przemocy. Jak ktoś jest atakowany tylko dlatego, że jest gejem albo lesbijką to nie ma możliwości, aby go chronić? Służby miejskie nie powinny zapisać informacji o takim incydencie, aby przekonać się ile tych incydentów jest?

– dodawał.

– Co z tymi dziećmi? W tym dokumencie jest zapisane, iż będzie możliwość dostępu do zajęć edukacyjnych w szkołach z wiedzy o tolerancji, mowie nienawiści, przemocy oraz wiedzy o innych orientacjach seksualnych na poziomie od szkoły podstawowej. Co jest więc w tym złego? Czego wy się boicie? Tego, że zgodnie z rozporządzeniem Światowej Organizacji Zdrowia dzieci będą uczone rozpoznawać „zły dotyk”?

– pytał przewodniczący SLD, Włodzimierz Czarzasty.

Źródło:
Śniadanie w Polsat News

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

Najnowsze komentarze

WESPRZYJ NAS

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.