Connect with us

Polska

Robert Winnicki: prezydent Warszawy wypowiedział wojnę dzieciom

SejmLog

Dodano

dnia

Robert Winnicki fot. Paweł Kula
Robert Winnicki/fot. Paweł Kula/Kancelaria Sejmu RP

Prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki stwierdził, że prezydent Rafał Trzaskowski, który podpisał tzw. „deklarację LGBT” wypowiedział wojnę dzieciom. Zdaniem polityka, forsowane przez stołeczny ratusz pomysły zagrażają prawidłowemu rozwojowi najmłodszych.

– Prezydent Warszawy wypowiedział wojnę dzieciom. (…) Prezydent Trzaskowski uruchamia kartę LGBT, czyli coś, co ma wprowadzać genderową agendę dla najmłodszych. Ciężko to nazwać inaczej niż wojną wypowiedzianą dziecięcej niewinności, po prostu najmłodszym Polakom, warszawiakom i ich prawidłowemu rozwojowi

– zaznaczył Robert Winnicki.

Winnicki: chodzi o uprzywilejowanie

– Pan Trzaskowski z panem Rabiejem próbują wciskać do każdej warszawskiej szkoły tęczy, która w ich pojmowaniu rozumiana jest jako „równouprawnienie”, choć przecież nikt nie dyskryminuje ludzi o takich przypadłość. Tak naprawdę chodzi o uprzywilejowanie ludzi z różnymi przypadłościami seksualnymi. Najróżniejszymi, bo liczba literek po „LGBT” ciągle się mnoży

– mówił poseł w ubiegłym tygodniu w Polskim Radiu.

Źródło:

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.