Connect with us

Polska

Ryszard Petru pojechał na zakupy do Niemiec. Porównał ceny z polskimi [WIDEO]

Dodano

dnia

Fot. YouTube/TERAZ!

Ryszard Petru, lider partii Teraz, udał się na Słowację i do Niemiec, gdzie postanowił zrobić zakupy. Po wszystkich porównał wysokość cen w sklepach z tymi, które obowiązują w Polsce.

Ryszard Petru zrobił zakupy na Słowacji i w Niemczech, żeby udowodnić, że wprowadzenie europejskiej waluty nie musi oznaczać podwyżki cen.

„Zrobiłem test. Byłem na zakupach w przygranicznej miejscowości Schwedt oraz w Bratysławie. Wybrałem przykładowe towary, które ewidentnie w tych krajach są niższe niż w Polsce” – relacjonuje polityk partii Teraz.

Na kanale YouTube Petru zamieścił nagrania, na którym widać, jak robi zakupy w jednym z niemieckich marketów, a także słowackich marketów.

NIEMCY

SŁOWACJA

Po wszystkim Ryszard Petru postanowił porównać ceny obowiązującymi w Niemczech i na Słowacji z tymi, które mamy w Polsce. Petru przekonuje, iż ceny w dwóch wspomnianych krajach – pomimo tego, co mówią przedstawiciele PiS, którzy sprzeciwiają się walucie euro – wcale nie poszybowały wysoko. Poniżej zapis konferencji prasowej Ryszarda Petru.

Czytaj także: Michał Boni: koledzy z różnych państw UE pytają: „co się z Wami stało?”

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.