Connect with us

Polska

Komorowski: brać 500+ i nie głosować na PiS. Odpowiedziała mu Beata Mazurek

SejmLog

Dodano

dnia

Fot. Flickr/Platforma Obywatelska RP

Bronisław Komorowski, były prezydent, komentował na antenie RMF FM programy socjalne PiS. Odpowiedziała mu rzecznik partii rządzącej, Beata Mazurek.

W rozmowie przeprowadzonej w poniedziałek na antenie RMF FM Bronisław Komorowski wyraził nadzieję, iż Polacy będą odróżniać, kto kupuje ich głosy w wyborach. „Tak bym apelował do wszystkich: brać te 500+jak dają, brać tę trzynastkę i nie kwitować, nie głosować na PiS, bo to jest żenujące, że oni liczą na to, że jak dadzą obywatelowi 500+, to ten obywatel odda im swój głos” – powiedział były prezydent.

Słowa Bronisława Komorowskiego odbiły się szerokim echem w przestrzeni publicznej. Skomentowała je Beata Mazurek, rzecznik PiS, która opublikowała wpis na Twitterze. „Jaka prezydentura taki poziom. Pan Komorowski ma w jednym rację, że trzeba brać 500+, 300+, emeryturę+ bo jak inni wrócą to zabiorą.Jak mówił klasyk piniędzy nie ma i nie będzie. Warto głosować na PIS ponieważ jesteśmy kompetentni i dotrzymujemy zobowiązań wobec Polaków” – napisała.

Podczas wspomnianej rozmowy Bronisław Komorowski chwalił również Grzegorza Schetynę. Przyznał, że jest pod wrażeniem, iż udało mu się zebrać partie opozycyjnej i zbudować z nich koalicję, która wystartuje pod jednym szyldem w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Były prezydent wyraził również nadzieję, iż podobna koalicja weźmie udział w zbliżających się wyborach parlamentarnych.

Czytaj także: Bronisław Komorowski: Schetyna zrobił rzecz wielką

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.