Connect with us

Polska

Beata Szydło o kandydowaniu do PE: to nie jest emerytura

SejmLog

Dodano

dnia

Beata Szydło/Fot. KPRM/Domena publiczna/Flickr
Beata Szydło/Fot. KPRM/Domena publiczna/Flickr

Beata Szydło była gościem Roberta Mazurka w audycji na antenie rozgłośni RMF FM. Była premier komentowała zbliżające się wybory do Parlamentu Europejskiego oraz swoją kandydaturę.

Beata Szydło będzie „jedynką” PiS w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Była premier powalczy o mandat z Okręgu nr 10 Małopolska-Świętokrzyskie. W rozmowie z Robertem Mazurkiem Szydło przyznała, że nie postrzega swojej ewentualnej pracy w Brukseli, jako emeryturę.

„To absolutnie nie jest emerytura. Myślę, że teraz jest czas na Parlament Europejski, po to żeby, jak mówi mój kolega Joachim Brudziński, zdobyć kolejne szlify i umiejętności i potem móc jeszcze lepiej pracować w polskiej polityce” – powiedziała przedstawicielka PiS, która dodała, że nawet jeżeli zdobędzie mandat do PE, nadal będzie aktywna w polityce na poziomie krajowym.

Beata Szydło ujawniła również, że oprócz niej na liście wyborczej z Okręgu 10 znajdzie się niedawny kandydat na prezydenta Warszawy, Patryk Jaki. „Jutro w Krakowie ogłaszam listę małopolsko-świętokrzyską do Parlamentu Europejskiego na konferencji prasowej i mogę zdradzić, że na trzecim miejscu tej listy jest Patryk Jaki” – powiedziała była premier.

Czytaj także: Podano „jedynki” i „dwójki” PiS w wyborach do Parlamentu Europejskiego

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.