Connect with us

Polska

Jaki w PE chce walczyć z korupcją i przestępczością zorganizowaną

SejmLog

Dodano

dnia

Patryk Jaki/fot. Krzysztof Białoskórski/Kancelaria Sejmu
Patryk Jaki/fot. Krzysztof Białoskórski/Kancelaria Sejmu

Patryk Jaki wystartuje z drugiego miejsca listy Zjednoczonej Prawicy do Parlamentu Europejskiego. Polityk ma już wizję swojej obecności w Brukseli.

– Jeżeli wyborcy powierzą mi mandat posła do Parlamentu Europejskiego, to będę chciał zająć się trzema najważniejszymi sprawami. Bezpieczeństwo, walka z korupcją i zorganizowaną przestępczością. W tych sprawa Parlament Europejski zabiera głos coraz częściej. To obszar, którym się interesuję

– mówił Patryk Jaki.

Polityk Zjednoczonej Prawicy przekonywał, że ważnym aspektem obecności w Parlamencie Europejskim będzie przypominanie o tradycji i chrześcijańskich korzeniach Wspólnoty. Jak mówił Patryk Jaki, należy walczyć z tendencjami spychającymi na margines tradycyjne wartości.

– Drugi element to szeroko pojęta polityka migracyjna. Dalej jestem bardzo silnie zainteresowany tym, żeby Polska była państwem bezpiecznym. Potrzebne są silne głosy i charakter, który będzie w stanie bronić polskiego stanowiska

– dodawał.

Źródło:
Partyk Jaki/Facebook

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.