Connect with us

Polska

Marek Jakubiak: dobrze, że Andruszkiewicz podejmuje kroki prawne wobec TVN

Dodano

dnia

Marek Jakubiak/fot. SejmLog

Marek Jakubiak, były poseł Kukiz’15, zabrał głos ws. materiału „Superwizjera TVN” na temat Adama Andruszkiewicza. Polityk przyznał, że wiceminister cyfryzacji robi dobry ruch podejmując kroki prawne wobec stacji telewizyjnej.

Kilka dni temu na SejmLog.pl pisaliśmy, iż wiceminister cyfryzacji Adam Andruszkiewicz odniósł się na profilu społecznościowym do reportażu „Superwizjera” TVN. Jego autorzy zarzucają politykowi, że ten miał wiedzieć o procederze fałszowania podpisów pod listami poparcia dla kandydatów Młodzieży Wszechpolskiej startujących z list KWW Ruch Narodowy.

– Materiał programu „Superwizjer” emitowany w stacji TVN, w którym zarzuca mi się udział w procederze sfałszowania podpisów w 2014 r. jest kontynuacją trwającej od dwóch lat oszczerczej kampanii medialnej, mającej na celu wyeliminowanie mnie z walki o zmiany w Polsce. Oświadczam, że nigdy nie fałszowałem ani nie kazałem fałszować podpisów, a rzekome oskarżenie mnie przez jednego z podejrzanych (!) jest nieprawdziwe, co w razie konieczności udowodnię przed sądem – napisał Andruszkiewicz na Facebooku. Więcej TUTAJ.

Teraz głos w całej sprawie zabrał Marek Jakubiak, były kolega Andruszkiewicza z Kukiz’15.

– Oglądając TVN miałem wrażenie, że Adam Andruszkiewicz prawie siedzi. Tak tendencyjnego materiału dawno nie widziałem. Andruszkiewicz podejmuje kroki prawne wobec TVN i bardzo dobrze. Ale mam dla niego złą wiadomość – sprawa będzie trwała 4 lata, obrzucą go wszystkim, czym będą mogli, i nagle TVN po 4 latach powie: „Pana Andruszkiewicza przepraszamy, a teraz przechodzimy do wiadomości…” – powiedział Jakubiak w programie „Tłit” na antenie Telewizji WP.

 

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.