Connect with us

O nas

Oficjalny start Działu Wizytówek Poselskich

Damian Małecki

Dodano

dnia

16 marca 2017 to kolejny z kamieni milowych w historii SejmLoga – z wielką satysfakcją prezentujemy Państwu dział Wizytówek Poselskich.

Pod adresem www.profile.sejmlog.pl znajdziecie informacje o wszystkich posłach, zagregowaną aktywność na portalach Twitter i Facebook.

Szczególną uwagę warto zwrócić na sprawną, intuicyjną wyszukiwarkę, filtry zakresu dat, łatwość wyszukiwania wpisów oraz uruchomioną pre-rejestrację kont. Zachęcamy do zapisywania się i do codziennego korzystania z działu.

Startując dziś w wersji beta, oddajemy w Państwa ręce produkt w wersji podstawowej zaznaczając, że jest setki elementów i funkcji, które będą stopniowo dodawane w ramach postępu prac programistycznych. Z całą pewnością do wizytówek dodamy informacje o biurach poselskich, uczestnictwie w komisjach, udziale w głosowaniach, obecności w Sejmie, a docelowo uruchomimy funkcje społecznościowe – w tym możliwość stworzenia własnej tablicy i samodzielnego wyboru wyświetlanych na niej treści.

Jeśli chodzi o kolejkę planowanych działów wspomnijmy na razie o dziale publicystycznym i dziale petycji obywatelskich – wiele przed nami.

Mamy nadzieję, że dzisiejszą premierą udowadniamy, że warto nas wspierać, dziękując zwłaszcza osobom, które aktywnie włączyły się w zbiókę środków na budowę portalu i wpisały się na listę darczyńców.

Fundacja SejmLog nie zamierza zwalniać tempa i już dziś liczymy na szybki postęp prac nad kolejnymi działami będącymi elementami składowymi pierwszego, oddolnego, w pełni polskiego portalu społecznościowo-politycznego.

Racjonalny republikanin komentujący życie polityczne. W latach 2013-2016 współtworzył portal Żelazna Logika. Pomysłodawca i organizator serii wywiadów oraz oddolnych akcji społecznościowych. Fan rzetelności dziennikarskiej. Od 10 lat jedną nogą w Irlandii, gdzie aktywnie działał w społeczności polonijnej. Pomysłodawca inicjatywy SejmLog, założyciel Fundacji SejmLog.

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.