Connect with us

Polska

Robert Gwiazdowski potwierdza. Polska Fair Play nie zarejestrowała listy ogólnokrajowej

Dodano

dnia

Robert Gwiazdowski/Polska Fair Play/Fot. Damian Małecki
Robert Gwiazdowski/Polska Fair Play/Fot. Damian Małecki

Robert Gwiazdowski potwierdził informacje, o których pisał m.in. SejmLog.pl. Przewodniczący partii Polska Fair Play przyznał, że jego ugrupowaniu nie udało się zebrać podpisów koniecznych do zarejestrowania ogólnokrajowej listy w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Wczoraj na łamach SejmLog.pl informowaliśmy, iż jego partia nie zarejestruje ogólnokrajowej listy w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Doniesienia te potwierdził Robert Gwiazdowski, przewodniczący ugrupowania, który opublikował wpis na Facebooku.

„Niestety, nie udało nam się zarejestrować w całym kraju list na wybory do PE. Na Dolnym Śląsku zabrakło 450 ważnych podpisów. Wszystkim, którzy z takim entuzjazmem, tak mocno się w ten projekt zaangażowali, jeszcze mocniej dziękuję. I przepraszam, że mimo tego entuzjazmu i zaangażowania mi się nie udało” – napisał Robert Gwiazdowski.

„Wierzę, że nasze idee są warte by o nie walczyć. Widocznie to nie ja jestem tym, który się do tego najlepiej nadaje. Tak jak obiecywałem – to Wy zdecydujecie co robimy dalej. Wesołych Świąt Wielkiej Nocy. I jeszcze raz wielkie dzięki” – dodał.

Czytaj także: Polska Fair Play bez rejestracji komitetu ogólnopolskiego w wyborach do PE

Porażkę Polski Fair Play skomentował Krzysztof Bosak z Konfederacji. Wezwał Roberta Gwiazdowskiego do poparcia swojej koalicji.

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.