Connect with us

Polska

Marian Kowalski w TVP Info nazwał Konfederację „opcją prorosyjską” [WIDEO]

SejmLog

Dodano

dnia

Marian Kowalski/fot. Ruch 11 Listopada
Marian Kowalski/fot. Ruch 11 Listopada

Marian Kowalski, były przedstawiciel Ruchu Narodowego oraz założyciel partii Ruch 11 Listopada, był gościem programu „Minęła dwudziesta” w TVP Info. Podczas swojego wystąpienia skrytykował Konfederację.

Marian Kowalski rozmawiał na antenie TVP Info z Michałem Rachoniem. Były kandydat na prezydenta z ramienia Ruchu Narodowego skrytykował Konfederację, którą określił mianem „opcji prorosyjskiej”.

„W Polsce konstytuuje się opcja prorosyjska. Z przykrością muszę stwierdzić, że bardzo wielu moich dawnych kolegów z Ruchu Narodowego przyłączyło się do sitwy G. Brauna i innych. To takie nowoczesne towarzystwo przyjaźni polsko-radzieckiej” – powiedział Marian Kowalski.

Marian Kowalski krytykuje, przedstawiciele Konfederacji odpowiadają

Na słowa, które na antenie TVP Info wypowiedział Marian Kowalski, zareagowali przedstawiciele Konfederacji. „PiS poziomem propagandy wymierzonej w wyborców obraża ich inteligencję. Być może uda Wam się zmanipulować bardziej naiwną część narodu. Jednocześnie na zawsze tracicie wiarygodność i szacunek u tej bardziej myślącej części Polaków i palicie mosty do jakiejkolwiek współpracy” – napisał na Twitterze Krzysztof Bosak.

Wystąpienie Kowalskiego skomentował też Marek Jakubiak. „Panie Kowalski jutro o tym wystąpieniu nie będzie pamiętał nikt. Oprócz tych, których nie przekona Pan do siebie. Nazywanie Konfederacji sitwą prorosyjską jest poziomem, którego nie da się wyjaśnić i obronić” – napisał.

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

1 Komentarz

1 Komentarz

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.