Connect with us

Dodano

dnia

Stworzymy portal informacyjny, za pomocą którego dostarczać będziemy aktualne i rzetelne informacje. Wychodzimy z założenia, że obecnie brakuje mediów, którym leży na sercu realizacja prawdziwej misji bez aktywnego wchodzenia w spór polityczny i opowiadania się po jednej ze stron. 

Jeśli czujesz się zmęczony poziomem obecnej debaty publicznej, nie jesteś w stanie zweryfikować autentyczności przekazywanych codziennie newsów i czujesz, że możesz być manipulowany przez media, to SejmLog jest właśnie dla Ciebie.

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat. SejmLog Informacje, to także publicystyka tworzona we współpracy z publicystami i politykami.

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.