Connect with us

Transmisje

Konwencja wyborcza Konfederacji Korwin-Braun-Liroy-Narodowcy [NA ŻYWO]

Dodano

dnia

Dziś w Warszawie odbędzie się konwencja wyborcza Konfederacji Korwin-Braun-Liroy-Narodowcy, w trakcie której przedstawiciele oficjalnie rozpoczną kampanię wyborczą do Parlamentu Europejskiego. Zapraszamy na transmisję na żywo z tego wydarzenia.

W skład Konfederacji wchodzą przedstawiciele partii KORWiN, Ruchu Narodowego, stowarzyszenia Skuteczni Piotra Liroya-Marca, stowarzyszenia Pobudka Grzegorza Brauna oraz środowiska działaczki pro-life Kai Godek oraz posła Marka Jakubiaka. Koalicja wystawi wspólne listy w wyborach do Parlamentu Europejskiego, a niewykluczone, że pod wspólnym szyldem ruszy też do jesiennych wyborów do polskiego parlamentu.

Ostatnio Konfederacja zaprezentowała nazwiska „jedynek” z każdego okręgu wyborczego. Wśród najbardziej znanych nazwisk na listach Konfederacji do PE znaleźli się: Sławomir Mentzen, który wystartuje z okręgu pomorskiego, Robert Winnicki (Podlasie, Warmia i Mazury), Krzysztof Bosak (Warszawa), Piotr Liroy-Marzec (Wielkopolska), Robert Iwaszkiewicz (Dolny Śląsk, Opole), Jacek Wilk (Śląsk), Konrad Berkowicz (Małopolska), Grzegorz Braun (Podkarpacie), Kaja Godek (Mazowsze).

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 26 maja. Na jesieni odbędą się z kolei wybory do polskiego parlamentu. Na ten moment nie wiadomo jednak, czy Konfederacja przystąpi do nich pod wspólnym szyldem. Takie głosy coraz częściej się jednak pojawiają.

TRANSMISJA WYDARZENIA W TYM ARTYKULE OD GODZINY 12.00. 

Jeśli nie widzisz transmisji, „odśwież” stronę.

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

1 Komentarz

1 Komentarz

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.