Connect with us

Polska

Winnicki: niektóre państwa bywały w lepszej sytuacji międzynarodowej po przegranych wojnach niż Polska po szczycie bliskowschodnim

SejmLog

Dodano

dnia

Robert Winnicki fot. Paweł Kula
fot. Paweł Kula/Kancelaria Sejmu

Robert Winnicki podsumował szczyt bliskowschodni, który odbył się w Warszawie. Prezes Ruchu Narodowego uważa go za klęskę.

Robert Winnicki opublikował w serwisie Twitter wpis, w którym podsumował szczyt bliskowschodni. Ocenił go jako wielką dyplomatyczną klęskę naszego rządu.

– Rozmiary tej klęski dyplomatycznej (państwa UE, Izrael, USA, Iran i Bliski Wschód w ogóle, teraz jeszcze Grupa Wyszehradzka) są po prostu niepojęte – napisał polityk na swoim profilu społecznościowym.

– Niektóre państwa bywały w lepszej sytuacji międzynarodowej po przegranych wojnach niż Polska po tym szczycie… – dodał.

Głos ws. ostatnich wydarzeń Winnicki zabrał również w Sejmie. Prezes Ruchu Narodowego wygłosił z mównicy krótkie przemówienie.

– Panie Marszałku, Wysoka Izbo. Wniosek formalny. W imieniu koalicji narodowo-wolnościowej zgłaszam wniosek formalny, aby rząd premiera Morawieckiego w realach z USA i Izraelem wstał z kolan. Dziękuję za uwagę – powiedział Robert Winnicki podczas swojego przemówienia.

– Dosyć upokarzania Polski – napisał polityk w opisie nagrania umieszczonego w serwisie Facebook.

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.