Connect with us

Polska

Mentzen odpowiada „GW”; Uważam, że każdy, nawet Czuchnowski, ma prawo do robienia z siebie idioty

Dodano

dnia

Sławomir Mentzen/Fot. SejmLog Media
Sławomir Mentzen/Fot. SejmLog Media

Wczoraj swoją działalność pod nowym szyldem i nazwą zainaugurowała Konfederacja Korwin-Braun-Liroy-Narodowcy. W dość osobliwy sposób koalicję określaną jako „propolską” komentował redaktor Gazety Wyborczej Wojciech Czuchnowski.

Wpis redaktora Wojciecha Czuchnowskiego spotkał się z reakcją polityków wchodzących w skład Konfederacji Korwin-Braun-Liroy-Narodowcy, którzy jednak nie zamierzają występować z pozwem przeciwko dziennikarzowi.

Źródło:
Twitter

Polityka, historia i społeczeństwo | Redaktor SejmLog Media. "Adhibe rationem difficultatibus" – W trudnościach odwołuj się do rozumu.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.