Connect with us

Polska

Nowoczesna składa projekt ustawy o ochronie flagi UE [WIDEO]

Dodano

dnia

Fot. Pixabay

Politycy Nowoczesnej ogłosili dziś w Sejmie, iż złożą projekt ustawy dotyczący ochrony flagi Unii Europejskiej. „W dniu dzisiejszym klub Nowoczesnej składa projekt ustawy o ochronie flagi UE do marszałka Sejmu. Projekt ten został podpisany przez wszystkich posłów klubu Nowoczesnej, a także przez innych posłów, którzy uwzględniają wartości zawarte w tym projekcie ustawy” – powiedział poseł Nowoczesnej, Paweł Pudłowski.

„Widząc to, co robi PiS, w tych szczególnych dniach kampanii, uważamy że jest to przemalowanie się tylko i wyłącznie na potrzeby kampanii. Mówimy do prezesa Kaczyńskiego: sprawdzamy, czy rzeczywiście wartości UE są dla pana istotne, czy symbole UE są dla pana istotne, czy podpiszecie państwo projekt ustawy o ochronie flagi UE tak, jak chroniona jest flaga RP” – dodał Paweł Pudłowski.

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.