Connect with us

Polska

PO uderza w PiS. Nowy spot partii opozycyjnej [WIDEO]

SejmLog

Dodano

dnia

Fot. Flickr/Kancelaria Sejmu/Krzysztof Białoskórski

Platforma Obywatelska uderzyła w Prawo i Sprawiedliwość za pośrednictwem spotu. Wykorzystano w nim fragment rozmowy Jarosława Kaczyńskiego z niepełnosprawną kobietą.

Jarosław Kaczyński gościł w Krakowie, gdzie uczestniczył w spotkaniu wyborczym przez wyborami do Parlamentu Europejskiego. Po zakończeniu wydarzenia w dyskusję z prezesem PiS weszła niepełnosprawna kobieta.

„Wszystkie grupy społeczne usiłujecie zaspokoić, ale tej, która ma najmniejszą siłę przebicia, bo niepełnosprawni mają najmniejszą siłę przebicia i nacisku, jakoś nie. Czy jest na to jakiś pomysł?” – powiedziała do Jarosława Kaczyńskiego niepełnosprawna kobieta.

Szef partii rządzącej wszedł w dyskusję z kobietą. Wspominał m.in. o dodatkach dla opiekunów osób niepełnosprawnych. Mówił również o trzynastej emeryturze, którą otrzymają emeryci oraz renciści. „Nie jesteśmy w stanie wszystkiego załatwić” – powiedział Jarosław Kaczyński i dodał, że chciałby zwiększyć nakłady na niepełnosprawnych.

„Naprawdę, lepiej, żebyśmy nie rozmawiali przy kamerach, bo chodzi o to, żeby to wykorzystać przeciwko nam. (…) Pani chce, żeby się zmieniło i ja chcę, żeby się zmieniło i z całą pewnością się zmieni, tylko jest taka prośba o to, aby nas popierać, a nie przeszkadzać” – mówił prezes PiS.

Czytaj więcej: Kraków: rozmowa Jarosława Kaczyńskiego z niepełnosprawną kobietą [WIDEO]

PO wykorzystuje rozmowę Kaczyńskiego z niepełnosprawną kobietą. Publikuje spot

Rozmowę, którą Jarosław Kaczyński przeprowadził z niepełnosprawną kobietą, postanowili wykorzystać przedstawiciele PO. Jej fragment został umieszczony w nowym spocie partii opozycyjnej. W nagraniu wykorzystano również wypowiedzi Marszałka Senatu, Stanisława Karczewskiego oraz posła Zjednoczonej Prawicy, Jacka Żalka.

„W Polsce nie ma miejsca na pogardę. Szacunek należy się wszystkim” – czytamy na planszy, która pojawia się po wypowiedziach wymienionych wyżej polityków.

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.