Connect with us

Polska

Paweł Adamowicz dźgnięty nożem podczas finału WOŚP [WIDEO]

Dodano

dnia

Paweł Adamowicz, prezydent Gdańska, został zaatakowany nożem podczas finału WOŚP.

Paweł Adamowicz został zaatakowany nożem przez mężczyznę, który wtargnął na scenę podczas finału WOŚP. 27-letni człowiek ugodził prezydenta Gdańska, a ten skulił się i padł na scenę. Po chwili dobiegli do niego ratownicy medyczni, którzy zaczęli go reanimować. Wiadomo, iż napastnik dźgnął Adamowicza dwukrotnie: w brzuch oraz prawdopodobnie w okolice klatki piersiowej.

Człowiek, który zaatakował Adamowicza krzyczał, że niewinnie siedział w więzieniu za rządów PO.

Warto zauważyć, iż nożownik po ataku przez jakiś czas chodził po scenie i nikt nie był w stanie go zatrzymać. Na poniższym nagraniu widać, iż w ręce trzyma nóż.

Po całym zdarzeniu napastnik został ujęty przez policję.

– Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do jednego z komisariatów – powiedział rzecznik policji Mariusz Ciarka.

Adamowicz został odwieziony do szpitala. Media podają, że trafił na salę operacyjną, a jego stan jest krytyczny.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.